До уваги авторів збірника наукових праць «Актуальні проблеми держави і права»!

Редакція збірника наукових праць «Актуальні проблеми держави і права» запрошує до співробітництва вчених, практичних працівників, студентів, читачів, що цікавляться проблематикою журналу.
На підставі Наказу Міністерства освіти та науки України № 409 від 17.03.2020 р. (додаток 1) збірник наукових праць «Актуальні проблеми держави і права» включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б», в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук у галузі юридичних наук (081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 293 «Міжнародне право»).
На відміну від переважної більшості юридичних періодичних фахових видань України, збірник наукових праць виходить у твердій палітурці.

Для опублікування статті у збірнику наукових праць «Актуальні проблеми держави і права» № 86 за 2020 рік необхідно до 24 липня 2020 року відправити на електронну пошту ap@apdp.in.ua такі матеріали:
1. статтю;
2. довідку про автора (прізвище, ім’я, по батькові автора, місце роботи (навчання), контактний телефон, адреса електронної пошти, поштова адреса для відправки друкованого примірника);
3. відскановану квитанцію про оплату публікаційного внеску.

Вимоги до наукових статей, умови й порядок їх прийняття містяться в прикріпленому файлі до цього листа та на офіційному сайті збірника наукових праць.
_____________________________________________________
З повагою – редакція збірника наукових праць
«Актуальні проблеми держави і права»
Редакційно-видавничий відділ НДЧ
Національного університету «Одеська юридична академія»
вул. Академічна, 2, каб. 1009, м. Одеса, Україна, 65009

Телефон редакції: +38 095 301 17 48
Електронна адреса: www.apdp.in.ua
Електронна пошта: ap@apdp.in.ua

Всі права захищені
НДО «Концепт» © 2020

Догори