Кандидатська дисертація – шлях до успіху

Кандидатська дисертація як науковий продукт відкриває значні можливості для кар’єрного зростання та виводить поза конкуренцією фахівців в умовах, коли спеціалістів, котрі претендують на відповідні посади, безліч.

Так за даними Державної служби статистики України, тільки у 2018 році наукові дослідження і розробки (далі − НДР) в Україні виконували 950 організацій, 48,1% з яких належали до державного сектору економіки, 37,0% – підприємницького, 14,9% – вищої освіти. На підприємствах та в організаціях, які здійснювали НДР, кількість виконавців таких робіт на кінець 2018р. становила 88,1 тис. осіб (з урахуванням сумісників та осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру), з яких 65,4% – дослідники, 9,7% – техніки, 24,9% – допоміжний персонал.

В умовах гострої конкуренції на ринку праці фахівець у статусі кандидата наук отримує суттєві переваги, що забезпечує йому високу вірогідність отримувати певні преференції. Для багатьох компаній наявність у штаті кандидатів наук є питанням престижу. Зарубіжні роботодавці в Україні і за кордоном віддають перевагу фахівцям з почесним статусом doctor PhD (кандидат наук за національним визначенням), оскільки вважається, що такий фахівець наділений здатністю системного мислення та концептуального бачення, що, окрім глибинних знань, він здатен здійснити внесок у стратегічний розвиток компанії чи установи.

НДО «Концепт» забезпечує виконання кандидатських і докторських дисертацій за індивідуальними замовленнями на самому вищому рівні якості.

Кандидатська дисертація на замовлення в НДО «Концепт» – це шлях до престижу та позаконкурентних переваг, а також надійний фундамент кар’єрного зростання у сучасних надскладних умовах ринку праці як в Україні, так і за кордоном.

Всі права захищені
НДО «Концепт» © 2020

Догори